Orlik w Białaczowie

Zapraszamy na Dzień Sportu na Orliku

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu sportowo-rekreacyjnym pn.: „Dzień Sportu na Orliku”, które rozpocznie się w sobotę, 9 września, o godz. 11:00. Po raz pierwszy w historii ponad 100 000 osób na 380 orlikach w całej Polsce, w tym na orliku w Białaczowie, weźmie udział w tego typu imprezie. Debiutujący w tym roku „Dzień Sportu na Orliku” to impreza rodzinna, mająca na celu integrację międzypokoleniową.

Organizatorami tego bezprecedensowego w skali kraju wydarzenia będą animatorzy, realizujący program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu 2017”, którego operatorem jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej.

Każdy animator zrealizuje scenariusz imprezy przygotowany w jednym formacie na wszystkie obiekty z konkurencjami i konkursami umożliwiającymi wspólną sportową zabawę. Dzień Sportu na Orliku jest okazją do rozwoju umiejętności ruchowych, lecz przede wszystkim koleżeńskiej i rodzinnej zabawy.

Pierwszy „Dzień Sportu na Orliku” uzyskał Honorowy patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Harmonogram imprezy 9.09.2017:

11:00-11:30 – Przywitanie uczestników, rozgrzewka oraz dobór drużyn

11:30-13:30 – Gry i zabawy w drużynach

13:30-14:00 – Prezentacja klubów sportowych

14:00-15:00 – Mecz drużyn międzypokoleniowych w dyscyplinie zespołowej

Zapraszamy na Dzień Sportu na Orliku

TagiOrlik

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij