IMG_9651

Zakończył się Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

W dniach od 07.04.2018 r. do 19.05.2018 r. na hali sportowej przy Gimnazjum w Białaczowie rozegrano Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o Puchar Wójta Gminy Białaczów. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny, związku z tym turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Po ciężkich i emocjonujących meczach wyniki turnieju były następujące:

1 miejsce: WJ Parczów

2 miejsce: Żubry Team Białaczów

3 miejsce: ISKRA Skronina

4 miejsce: xXL Białaczów

Po zakończeniu finałowego meczu odbyło się uroczyste zakończenie turnieju. Puchar oraz medale dla najlepszych drużyn wręczyli: Przewodniczący Rady Gminy Białaczów - Zdzisław Prusek wraz z Sekretarzem Gminy - Andrzejem Urbańczykiem oraz organizatorem turnieju Piotrem Jachowiczem. Gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie dziękujemy organizatorowi i sędziemu turnieju - Panu Piotrowi Jachowiczowi oraz sędziemu - Panu Piotrowi Łaskiemu. W Prowadzeniu Turnieju pomagały: Małgorzata Paliwoda, Klaudia Kołodziejczyk, Julita Kotusiewicz, Julita Kołba, Małgorzata Jach, Wiktoria Konecka i Julia Kożuchowska.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij