Obrazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz1

XXIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH WIELKOPOLSKA 2018

XXIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W

SPORTACH HALOWYCH WIELKOPOLSKA 2018

                    W DNIACH 27-29.04.2018r W SWARZĘDZU – ZALASEWO ODBYŁA SIĘ INAUGURACJA XXIV OOM W SPORTACH HALOWYCH.   W TYCH DNIACH ROZEGRANE ZOSTAŁY ZAWODY W TAEKWONDO OLIMPIJSKIM, W KTÓRYCH MOGLI WZIĄĆ UDZIAŁ NAJLEPSI ZAWODNICY Z CAŁEGO KRAJU WYŁĄCZNIE Z RANKINGU PZTO.

       SPOŚRÓD 180 ZAWODNIKÓW  ALEKSANDRA SZPOTON REPREZENTANTKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA CO DZIEŃ TRENUJĄCA W SEKCJI TAEKWONDO BIAŁACZÓW ZAPREZENTOWAŁA SIĘ ZNAKOMICIE. PODOPIECZNA TRENERA ZBIGNIEWA JUŹWIKA I TYM RAZEM NIE ZAWIODŁA. PO BARDZO TRUDNYCH I WYCZERPUJĄCYCH WALKACH MOŻEMY POSZCZYCIĆ SIĘ BARDZO DOBRYM WYNIKIEM.

  • ALEKSANDRA SZPOTON ZAJĘŁA PIERWSZE MIEJSCE ZDOBYWAJĄC ZŁOTY MEDAL XXIV OOM W TAEKWONDO WTF.

                            NALEŻY DODAĆ, ŻE ALEKSANDRA SZPOTON I JAKUB JUŹWIK Z TKD PARADYŻ BYLI  JEDYNYMI MEDALISTAMI W TAEKWONDO WTF Z CAŁEGO WOJ. ŁÓDZKIEGO CO JESZCZE BARDZIEJ POKAZUJE WYSOKĄ KLASĘ ZAWODNIKÓW.

 

 

ZAWODNIKOM i TRENEROWI ZBIGNIEWOWI JUŹWIKOWI GRATULUJEMY       WYNIKÓW.

 

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij