XI edycja Turnieju Piłki Siatkowej zakończona

XI edycja Turnieju Piłki Siatkowej zakończona

W sobotę, 2 grudnia 2017 roku rozegrano ostatnie mecze XI. edycji turnieju piłki siatkowej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Białaczów. Do tegorocznej edycji rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny. W sumie w ramach turnieju rozegrano 18 meczy. Zwycięzcą turnieju po raz kolejny została ekipa Volley Żelazny Opoczno. Drugie miejsce po zaciętej walce zajęła drużyna Iskra Skronina. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Reaktywacja Parczówek a na czwartym Championi Białaczów.

Po zakończeniu finałowego meczu odbyło się uroczyste zamknięcie turnieju. Puchar oraz medale dla najlepszych drużyn wręczyli Wójt Gminy Białaczów Jacek Reszelewski oraz organizator turnieju Piotr Jachowicz. Gratulujemy zwycięzcom!

Serdecznie dziękujemy sędziemu i organizatorowi turnieju - Panu Piotrowi Jachowiczowi, który poświęcił mnóstwo czasu i pracy organizacji rozgrywek. Ponadto dziękujemy drugiemu sędziemu zawodów Panu Piotrowi Łaskiemu oraz pomagającym w prowadzeniu rozgrywek: Joannie Lendzion, Weronice Paduszyńskiej i Dominice Białeckiej.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij