image001

Wyniki konkursu poetyckiego z okazji Dnia Matki

W dniu 23 maja 2017 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białaczowie odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu poetyckiego z okazji „Dnia Matki” zorganizowanego już po raz kolejny przez bibliotekę w Petrykozach, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Jury oceniało poprawność językową, kompozycję oraz spójność tematyczną utworów.

Komisja w składzie: przewodniczący – Beata Wilk, oraz członkowie Małgorzata Telecka i Izabela Wiktorowicz, przyznała nagrodę główną - bukiet kwiatów dla mamy, oraz dwa wyróżnienia – tutaj nagrodą były słodkie upominki dla mam.  Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do uczennic ze Szkoły Podstawowej w Petrykozach. Nagrody zostały wręczone dnia 26 maja w Dnia Matki.

I miejsce – Natalia Mierzyńska kl.IV

Wyróżnienia:

Aleksandra Bolarczyk  kl.V

Kalina Wereszka Kl.VI

Wszystkim laureatom składamy gratulacje.

Wyniki konkursu poetyckiego z okazji Dnia Matki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij