SAM_2438

Wąglany Pożegnały Wakacje

W sobotę, 26 sierpnia 2017 r. na placu koło Świetlicy Wiejskiej w Wąglanach odbyło się po raz VII „Pożegnanie wakacji - Jak pięknie jest jesienią na wsi”, zorganizowane przez sołtys Krystynę Jóźwik, członka Rady Sołeckiej Iwonę Piechnę, oraz Towarzystwo Przyjaciół Wąglan.

W zabawie z okazji pożegnania wakacji wzięło udział 62 dzieci wraz z opiekunami. Uczestniczyły one w 11 konkurencjach zorganizowanych na świeżym powietrzu, m.in. w zawodach sportowych, grach i konkursach rysunkowych.

Po raz pierwszy dzieci miały niezwykłą okazję spotkać się ze swoim Dzielnicowym mł. asp. Witoldem Widawskim, który udzielił im fachowych porad dotyczących bezpieczeństwa we współczesnym, pełnym zagrożeń świecie. Maluchy miały także okazję wsiąść do policyjnego radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąglanach po raz drugi zorganizowali przejazd dla wszystkich dzieci po okolicy wozem strażackim. Niektóre z nich po raz pierwszy skorzystały z takiej możliwości, która dostarczyła im niesamowitych wrażeń.

Śmiało trzeba przyznać, że sobotnia impreza była jedną z najciekawiej zorganizowanych ze wszystkich edycji w dotychczasowej historii. Potwierdziły to same dzieci, ich radosne buzie i dumne miny opiekunów.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij