IMG_6420 (Kopiowanie)

Trwają prace budowlane przy rozbudowie oczyszczalni ścieków w Białaczowie.

Trwają prace budowlane przy rozbudowie oczyszczalni ścieków w Białaczowie. Aktualnie Generalny Wykonawca: firma Building Engineering Sp. z o.o. ze Szczecina przeprowadza próby szczelności nowych zbiorników  technologicznych. Rozbudowa oczyszczalni ścieków zwiększy się z przepustowości Q śr.d. =315m3/dobę do przepustowości Q śr.d. =715m3/dobę, co oznacza, że po zakończeniu realizacji tej inwestycji będzie możliwe skanalizowanie kolejnych miejscowości gminy Białaczów i włączenie ich do zbiorowego systemu oczyszczania ścieków.

Gmina Białaczów na realizację powyższej inwestycji otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 osi priorytetowej V Ochrona Środowiska.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij