SZFB (562)

Trwa głosowanie na Sołtysa Ziemi Łódzkiej

Trwa głosowanie na Sołtysa Ziemi Łódzkiej 2017 oraz Sołectwo Roku 2017. W Plebiscycie organizowanym przez Dziennik Łódzki mieszkańcy województwa łódzkiego wybierają najpopularniejszego sołtysa oraz sołectwo naszego regionu. Po pierwszym etapie konkursu, trwającym od 15 września do 6 października, trzech kandydatów i trzy sołectwa z każdego łódzkiego powiatu, które zdobyły najwięcej głosów, awansowały do drugiego etapu, wojewódzkiego finału. Wśród nich znalazło się Sołectwo Wąglany, które otrzymało tytuł Sołectwa Powiatu Opoczyńskiego 2017 oraz tamtejszy Sołtys - Pani Krystyna Jóźwik, która zdobyła tytuł Sołtysa Powiatu Opoczyńskiego 2017. Gratulujemy!

Drugi etap plebiscytu - wojewódzki finał, rozpoczął się 10 października i potrwa do 27 października. Zachęcamy do głosowania na naszych reprezentantów.

Trwa głosowanie na Sołtysa Ziemi Łódzkiej

Trwa głosowanie na Sołtysa Ziemi Łódzkiej

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij