Terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych

Terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych

INFORMACJA

o terminach odbioru sprzed nieruchomości odpadów komunalnych: wielkogabarytowych i mebli, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Opocznie z siedzibą ul. Krótka 1, 26-300 Opoczno w 2017 r. z terenu Gminy Białaczów.

W dniu 20.09.2017 r. z miejscowości: Parczówek, Kuraszków, Petrykozy, Skronina, Zakrzów, Sobień, Sędów, Ossa oraz w dniu 27.09.2017 r. z miejscowości: Żelazowice, Wąglany, Radwan, Miedzna Drewniana, Białaczów, Parczów – odbierane będą sprzed nieruchomości w ramach uiszczanej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi odpady: wielkogabarytowe i meble (np. szafy, stoły, drzwi, umywalki, wanny, muszle toaletowe, tapczany, dywany, fotele, materace, zabawki dużych rozmiarów itp.) w ilości do 200 kg oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w każdej ilości, a także zużyte opony w ilościach do 100 kg.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i rozbiórkowe typu: gruz, płytki, tapety, belki, płyty kartonowo – gipsowe, eternit, papa, części samochodowe.

Kolejne terminy odbioru tego typu odpadów sprzed nieruchomości przypadają na wrzesień 2018 r. w związku z czym należy skorzystać z tej najwygodniejszej formy odbioru w podanych wyżej terminach.

Małogabarytowy sprzęt elektroniczny typu: baterie, ładowarki, telefony komórkowe przyjmowane są w Szkołach Podstawowych w Miedznej Drewnianej, Petrykozach, Skroninie, Białaczowie, Gimnazjum w Białaczowie, Urzędzie Gminy w Białaczowie oraz w „PSZOK” w dniach jego funkcjonowania.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij