Szlachetna Paczka – dar naszych serc

Szlachetna Paczka – dar naszych serc

Gimnazjum w Białaczowie wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Nasza szkoła objęła pomocą Rodzinę Pani Małgorzaty, która samotnie wychowuje ośmioletnią córkę Karolinkę i szesnastoletniego syna Piotra. W ramach akcji zostały zebrane pieniądze wśród nauczycieli, natomiast uczniowie przynosili artykuły spożywcze, środki czystości i artykuły papiernicze. Do akcji przyłączyli się również uczniowie wraz z wychowawczynią klasy 7 ze Szkoły Podstawowej w Miedznej Drew.

Zaangażowanie wszystkich uczniów, wychowawców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 10 dużych, różnorodnych paczek, zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz prezenty.

Artykuły przyniesione przez uczniów oraz te zakupione przez nauczycieli zostały spakowane, opisane i przekazane do punktu zbiorczego w Opocznie. W rezultacie nasza szkoła otrzymała list gratulacyjny za udzieloną pomoc.

Koordynatorami akcji byli: p. Beata Wilk i ks. Paweł Kaszuba.

Wszystkim, którzy okazali dobre serce i pomocną dłoń serdecznie dziękujemy!!!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij