eko1

Szkoła Podstawowa w Białaczowie laureatem konkursu WFOŚiGW w Łodzi

Szkoła Podstawowa w Białaczowie laureatem konkursu WFOŚiGW w Łodzi

9 listopada 2017 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi rozstrzygnął konkurs „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2017/18". Wśród laureatów konkursu znalazła się Szkoła Podstawowa w Białaczowie z programem „Postępujmy z głową i oddychajmy zdrowo”. Gmina Białaczów na realizację zadania uzyskała dofinansowanie w wysokości 19.218 zł. Całkowity koszt zadania – 22.643 zł. Celem programu jest wzrost świadomości uczniów na temat zagrożeń związanych z emisją pyłów i szkodliwych gazów do środowiska.

Program realizowany będzie w szkole od 12.02 do 22.06.2018 r. W ramach programu przewidziano zakup pomocy dydaktycznych, wyjazdy edukacyjne, warsztaty stacjonarne oraz konkursy wiedzowe i plastyczne. Autorką programu jest nauczycielka szkoły Anna Kałuża.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij