20171228_181133

Sylwester w Seniorze-Wigorze

Seniorzy wraz z opiekunami już w czwartek, 28 grudnia 2017 r. świętowali Sylwestra w swojej placówce. Zabawa została zorganizowana we współpracy z Domem Dziennego Pobytu Senior Wigor w Niemojowicach. Zarówno goście jak i gospodarze w świątecznych kreacjach i szampańskich humorach rozpoczęli zabawę. Muzyka na żywo, która zagwarantował zespół AKORD z Kielc porwał wszystkich w taneczne wiraże na parkiecie. Taniec, pyszne jedzenie i wspólne śpiewy wprawiały wszystkich w znakomite humory, które towarzyszyły do końca trwania imprezy. Podczas toastu nie zabrakło wzajemnych życzeń: przede wszystkim zdrowia, optymizmu, ciepła i miłości. Aby tradycji stało się zadość odśpiewano głośne Sto lat!

Takie zabawy są doskonałą okazją do integracji i nawiązywania przyjaźni oraz szansą na odrobinę szaleństwa bez względu na metrykę urodzenia. Choć prawdopodobnie Seniorzy obchodzili Sylwestra jako pierwsi, to nie zmienia faktu, że bawili się oni znakomicie a podczas imprezy panowała ogólna radość i zadowolenie ze wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że taki bal sylwestrowy na stałe zagości w kalendarzu placówki.

Działanie finansowane z dotacji Programu Wieloletniego Senior + na lata 2015-2020 Moduł II Edycja 2017.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij