f5

Sukces młodego sztangisty z Białaczowa

Filip Popecki z Opocznianki Opoczno na ciężarowym pomoście w Konstantynowie Łódzkim wywalczył wicemistrzostwo województwa łódzkiego do lat 15.

25 marca w Konstantynowie Łódzkim odbyły się Mistrzostwa Województwa Łodzkiego Młodzikow U 15 w podnoszeniu ciężarów. Dość niespodziewany sukces odnotował w swoim debiutanckim starcie Filip Popecki, pochodzący z Białaczowa zawodnik Opocznianki Opoczno. W kategorii + 85 kg uzyskał w dwuboju wynik 88 kg (w podzucie 50 kg i w rwaniu 38 kg), który pozwolił mu na ukończenie rywalizacji na drugim miejscu. To duży wyczyn młodego zawodnika, zważywszy że wyczynowo podnoszeniem ciężarów zajmuje się dopiero od 5 miesięcy. Zawodnik juz szykuje sie do Mistrzostw Polski, które odbedą sie w dniach 10-13 maj 2018r.,w Zmościu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij