Spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich

Spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich

W piątek, 20 października 2017 roku, w świetlicy w Białaczowie odbyło się spotkanie przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Białaczów z władzami samorządowymi gminy. Inicjatorem spotkania był Wójt Gminy Białaczów Jacek Reszelewski, który podziękował paniom za liczną obecność, pomoc i zaangażowanie kół podczas uroczystości o zasięgu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania przedstawicielki kół zaproszone zostały na poczęstunek.

W Gminie Białaczów działa obecnie 8 kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń kobiecych. Zrzeszone w nich panie i panowie aktywnie uczestniczą w życiu społecznym swoich miejscowości, pielęgnują tradycje, a zarazem budują nowy obraz aktywnego społeczeństwa realizując lub wspierając lokalne inicjatywy.

TagiKGW

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij