Spotkanie opłatkowe w placówce „Senior – WIGOR”

Spotkanie opłatkowe w placówce „Senior – WIGOR”

W dniu 20 grudnia 2017 roku w Dziennym Domu Pobytu „Senior-WIGOR” odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Do wspólnej wieczerzy z podopiecznymi i pracownikami Dziennego Domu Pobytu zasiedli Wójt Gminy Białaczów – Jacek Reszelewski, Sekretarz Gminy – Andrzej Urbańczyk, Przewodniczący Rady Gminy – Zdzisław Prusek, Radni Rady Gminy Białaczów oraz księża z parafii św. Jana Chrzciciela w Białaczowie. Przed przemówieniami zaproszonych gości, odbyła się część artystyczna, w której to seniorzy dali popis swoich umiejętności śpiewając kolędy, razem z Panem Piotrem Kubowiczem, który przygotowywał naszych seniorów. Zwieńczeniem części artystycznej było wspólne śpiewanie kolędy „Bóg się rodzi”.

Po przemówieniach kierownika placówki Marzeny Grzesińskiej oraz zaproszonych gości, zgodnie ze zwyczajem, ks. Paweł Kaszuba odczytał fragment Pisma Świętego, po którym wszyscy obecni podzielili się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne. Następnie zasiedli do stołów i kosztowali wyśmienitych potraw. Spotkaniu towarzyszyła ciepła i świąteczna atmosfera.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij