IMG_6217 (Kopiowanie)

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2017 roku w świetlicy w Białaczowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkanie zorganizowane przez Wójta Gminy Białaczów przybyli nauczyciele i pracownicy szkół z terenu gminy Białaczów, emerytowani pedagodzy, proboszcz ks. kan. Henryk Wójcik oraz Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Komisji Rady Gminy Białaczów wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Zdzisławem Pruskiem.

Wójt Gminy Białaczów - Jacek Reszelewski, podziękował za poświęcenie i zaangażowanie wszystkim pracującym w placówkach oświatowych w gminie Białaczów. Wyraził również uznanie dla wysiłku wkładanego przez nauczycieli w realizację niełatwej misji wychowawczej. Z tej okazji wręczył pracownikom oświatowym nagrody i wyróżnienia. Za szczególne osiągnięcia kierowania placówkami dydaktycznymi zostały nagrodzone: Beata Piotrowska, Mariola Zalega, Ewa Raczyńska, Anna Smolarczyk i Elżbieta Jaroszyńska.  Nagrodę za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymała Beata Wilk. Podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy w imieniu Rady Gminy złożył również Przewodniczący Rady Gminy Białaczów Zdzisław Prusek. Wyraził wdzięczność wszystkim pracownikom oświaty za zaangażowanie, rzetelność i oddanie z jakim realizują powierzone obowiązki.

Na ręce dyrektorów szkół Radni wręczyli ufundowane przez Radę Gminy kosze upominkowe dla gron pedagogicznych w podziękowaniu za trud włożony w kształcenie młodzieży. W imieniu emerytowanych pracowników oświaty zabrała głos pani Krystyna Ziębaczewska, doceniając rangę zawodu.

Document-page-001

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij