rsz_20180106_190619

Spotkanie Integracyjne w Sobieniu

W dniu 6 stycznia 2018 roku, w Świetlicy Wiejskiej w Sobieniu odbyła się impreza integracyjna zorganizowane przez Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich z Sobienia.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Białaczów p. Jacek Reszelewski, Radny Gminy Białaczów p. Andrzej Martyka, Sołtys Sędowa p. Andrzej Krawczyk, Sołtys Sobienia p. Kamil Kocemba, Gminna Przewodnicząca KGW p. Teresa Jach oraz wszystkie panie z KGW i Organizacji Kobiecych z terenu gminy Białaczów.
Prezes Stowarzyszenia Pani Elżbieta Lasota serdeczne witając wszystkich przybyłych na uroczystość gości, złożyła życzenia noworoczne i zaprosiła wszystkich na uroczysty poczęstunek.

Spotkaniu integracyjnym towarzyszyła dobra zabawa: muzyka, wspólne śpiewanie kolęd i pieśni ludowych przy akompaniamencie akordeonu. Na stołach pojawiły się również smaczne potrawy przygotowane przez panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich. Impreza przebiegała w miłej i radosnej atmosferze podczas której wszyscy świetnie się bawili. Nie brakowało rozmów, wspomnień, a także planów na przyszłość.

Wszyscy goście zgodnie przyznali, że takie spotkania są bardzo potrzebne gdyż stanowią doskonałą okazję do pogłębiania więzi i wymianie swoich dotychczasowych doświadczeń, pomysłów jak również przepisów kulinarnych na bardzo smaczne potrawy.
Na zakończenie uczestnicy imprezy, wyrazili chęć ponownego spotkania się i pogłębiania współpracy przy działaniach na rzecz mieszkańców gminy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij