21908888_10208959704903791_633803234_o

Spotkanie integracyjne Seniorów

W dniu 20 września 2017 roku w placówce Domu Dziennego Pobytu „Senior – WIGOR” w Miedznej Drewnianej odbyło się spotkanie integracyjne placówek „Senior – WIGOR” z Niemojowic, Zgierza i Miedznej Drewnianej.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą odprawiono o godzinie 9:30 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Białaczowie. Msza została poprowadzona przez wikarego Pawła Kaszube.

Na spotkaniu obecnością zaszczycili Nas zaproszeni goście, tj.

  • Poseł na Sejm RP Robert Telus,
  • Wicestarosta Powiatu Opoczyńskiego - Marcin Baranowski,
  • Przewodnicząca Rady Powiatu oraz Dyrektor MOPS w Opocznie – Maria Barbara Chomicz,
  • Dyrektor MOPS w Zgierzu – Ewa Lesiak,
  • kierownik GOPS w Białaczowie -Teresa Łukasik,
  • Hieronim Serzysko,
  • Kierownik DDP „Senior – WIGOR” w Zgierzu - Kataryna Kapusta – Dylik
  • Kierownik DDP „Senior – WIGOR” w Niemojowicach -Anna Ślązak.

Po mszy św. goście udali się do placówki, „Senior – WIGOR” w Miedznej Drewnianej. Po przybyciu wszystkich na miejsce, Pani kierownik placówki Marzena Grzesińska przywitała ich serdecznie, opowiadając o zwyczajach panujących w placówce i aktywnie spędzanym czasie przez Seniorów. Następnie głos zabrał Pan Poseł Robert Telus, który zachwalał program „Senior +” oraz wszyscy zaproszeni goście, którzy zostali wysłuchani i mile przywitani przez Seniorów.

Po oficjalnym przywitaniu przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali Seniorzy wraz z opiekunami placówek. Jako pierwsi wystąpili Seniorzy ze Zgierza. Następnie wystąpili podopieczni z Niemojowic, Seniorzy przedstawili piękne Polskie utwory. Na zakończenie części artystycznej na sale wyszli gospodarze spotkania, którzy rozbawili wszystkich swym skeczem i pięknymi piosenkami oraz wierszem. Po wszystkich występach śmiechy nie ustawały i atmosfera sprzyjała do wspólnej zabawy.

Część artystyczna zakończyła się podaniem obiadu dla wszystkich uczestników spotkania oraz słodkości, które szybko znikały ze stołów.

Rozmowy nie miały końca, wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości. Integracja zakończyła się pomyślnie.

Dziękujemy serdecznie i czekamy na kolejne takie spotkania. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij