IMG_5273

Spotkanie informacyjne "Wiem co podpisuję"

W dniu 04.07.2018 roku w placówce Domu Dziennego Pobytu „Senior – WIGOR” w Miedznej Drewnianej w ramach kampanii „Wiem co podpisuję” odbyło się spotkanie z przedstawicielem Centrum Informacji Konsumenckiej w Łodzi.

Akcja jest skierowana do osób zawierających umowy, w szczególności do seniorów. Podczas spotkania odbyła się prelekcja na temat świadomego korzystania z szerokiej gamy ofert, jakimi kuszą nas różne firmy. Przedstawiciel Centrum Informacji Konsumenckiej doradzał, w jaki sposób postępować, żeby nie zostać oszukanym oraz na co w szczególności zwracać uwagę, żeby nie wpaść w „pułapkę” podczas zawierania umowy przez telefon. Wskazywał, kiedy można odstąpić od umowy, którą zbyt pochopnie popiszemy, jakie kroki czynić w dochodzeniu swoich roszczeń i gdzie szukać pomocy. Było to dla seniorów bardzo pouczające spotkanie, które uświadomiło ich o skali oszustw, czyhających na nich nawet bez wychodzenia z domu a także dające wiele wskazówek, jak postępować w takich sytuacjach

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij