Plakat

Spotkanie informacyjne nt. bezpłatnego szkolenia

Spotkanie informacyjne nt. bezpłatnego szkolenia

Fundacja EKOOSTOJA zaprasza na spotkanie informacyjne na temat bezpłatnego szkolenia pt. „Pszczoły i Pszczelarstwo szansą na rozwój ekologicznego rolnictwa”.

Celem projektu jest: upowszechnianie wiedzy z zakresu pszczelarskiej edukacji ekologicznej, propagowanie zawodu pszczelarza, ograniczenie chemizacji w rolnictwie negatywnie wpływające na pracę i ochronę owadów zapylających.

Udział w projekcie: mogą wziąć osoby powyżej 18 roku życia, osoby zamieszkujące województwo łódzkie w powiatach: radomszczańskim, bełchatowskim, pajęczańskim, piotrkowskim, opoczyńskim.

Czas szkolenia: trwa łącznie 18 h, podzielone jest na 3 dni, po 6 godzin zegarowych każdego dnia. Liczebność grupy po 15 osób.

Na szkolenie można się zapisać podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się w dniach:

19 września (wtorek) godz. 10:00 Dom Kultury w Żarnowie.

20 września(środa) godz. 10:00 Urząd Gminy Paradyż.

Szczegółowych informacji: można dowiedzieć się pod numerem telefonu: 782-853-258, pod adresem: Fundacja Ekoostacja, Plac Wolności 26, 97-540 Pławno lub www.ekoostoja.com

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do wzięcia udziału w projekcie!

Spotkanie informacyjne nt. bezpłatnego szkolenia

Slajd1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij