Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze

W ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków. Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji zanieczyszczeń gazowych oraz pyłowych do powietrza. Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Minister Środowiska zainaugurował w dn. 04.09.2018 r. cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny, składający się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu oraz o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. Cześć druga poświęcona jest możliwości uzyskania dofinansowania z programu priorytetowego Czyste Powietrze. W trzeciej dowiemy się jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze odbędzie się w dniu 15 września 2018 r. o godzinie 17:00 w Świetlicy w Skroninie.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej o programie Czyste Powietrze.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania w ramach w/w programu do kontaktu z Zespołem ds. Funduszy Unii Europejskiej i Doradców Energetycznych

email: doradztwo@wfosigw.lodz.pl

Anna Sicińska, tel. 42 663 41 44
Magdalena Jankowska Kostrzewa, tel. 42 663 41 42
Michał Ochota, tel. 42 663 41 41
Grzegorz Leszczyk, tel. 42 663 41 43

Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij