Ślubowanie pierwszaków w Petrykozach

Ślubowanie pierwszaków w Petrykozach

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Petrykozach odbyło się 9 listopada 2017 r. podczas uroczystej akademii, w obecności wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców pierwszoklasistów oraz zaproszonych gości- Wójta Gminy Białaczów – p. Jacka Reszelewskiego oraz księży z tutejszej parafii.

To był długo wyczekiwany dzień, który poprzedziły liczne próby. Wspaniałą część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni- p. Mileny Szymańskiej pierwszaki udowodniły, że są gotowi na oficjalne przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej.

Pokazały obecnym, że znają zasady nauki i właściwego zachowania, jak również dużą wiedzą o naszej ojczyźnie. Na koniec zachwyciły publiczność nowoczesnym układem tanecznym.

Ślubowanie złożyło 12 uczniów; Paulina Baran, Zuzanna Baranowska, Zuzanna Bielczyk, Anna Brzeska, Oliwia Felińska, Mikołaj Haładaj, Aleksandra Honczaruk, Maciej Karczmarczyk, Maciej Kowalczyk, Wiktoria Matynia, Stanisław Predoń, Jakub Trawiński.

Dzieci obiecały, że będą pilnymi i wzorowymi uczniami oraz przyrzekły dbać o dobre imię szkoły. Pasowania na ucznia dokonała p. dyrektor Beata Purgat, która życzyła im również wielu sukcesów w dalszej edukacji.

Po ślubowaniu pierwszaki dostały upominki od zaproszonych gości i udały się na przygotowany przez rodziców poczęstunek.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij