Seniorzy z Wigora na podium

Seniorzy z Wigora na podium

Seniorzy z Wigora na podium

W dniu 24.05.2016 r. Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Senior –Wigor” w Miedznej Drewnianej wzięli udział w konkursie pod tytułem: „Bajeczne Spotkania O Złote pióro znanych i lubianych pisarzy” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Opocznie. Konkurs organizowany był w kilku kategoriach.

W kategorii osoby dorosłe placówkę reprezentował Pan Leszek Karbownik, który wyrecytował wiersz Wisławy Szymborskiej „Jak ja się czuję” oraz Pani Bogumiła Kaźmierczyk, która zaprezentowała wiersz Agnieszki Osieckiej „Przyjechałam taka smutna…”. Seniorzy wykazali się nie lada odwagą biorąc udział w tym konkursie. Było to dla nich ogromne wyzwanie, któremu podołali zdobywając miejsca na podium. I miejsce i złote pióro otrzymał Pan Leszek Karbownik, II miejsce zajęła Pani Bogumiła Kaźmierczyk. Seniorom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

„Mama" to wyjątkowe słowo, które jest synonimem miłości, dobra, rodzinnego ciepła i szczęścia. Z okazji Dnia Matki 25 maja w Szkole Podstawowej w Petrykozach odbyła się uroczysta szkolna akademia. Zaproszenie na tę uroczystość otrzymali również Seniorzy z Miedznej Drewnianej.

Uczniowie klas 0-III pod bacznym okiem wychowawców zaprezentowali swoje umiejętności artystyczno - wokalne. Uroczystość Dnia Matki uświetniły również życzenia, buziaki i upominki dla obecnych gości. Seniorzy nie pozostając dłużni milusińskim przedstawili króciutki program złożony z wierszy i piosenek oraz złożyli Dzieciom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. W miłej atmosferze spotkanie kontynuowano przy słodkim poczęstunku i nastrojowej muzyce. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Elżbiecie Jaroszyńskiej oraz wychowawcom za zaproszenie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij