20180625_162341

Senior-WIGOR w Lgocie Wielkiej

W dniu 25.06.2018 r. przedstawiciele placówki Domu Dziennego Pobytu „Senior – WIGOR” w Miedznej Drewnianej udali się do Gminy Lgota Wielka na Spotkanie Organizacji i Instytucji Senioralnych.

Celem spotkania była integracja środowisk seniorów. Podczas spotkania poszczególne grupy zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz powiedziały kilka sków o swojej organizacji bądź placówce. Jeżeli mowa o części artystycznej to oczywiście nie mogło zabraknąć Naszych seniorów i ich popisów teatralnych. Kolejnym i ostatnim etapem spotkania były warsztaty grupowe, w których seniorzy napisali jak może wyglądać ich współpraca z organizacjami senioralnymi będącymi na spotkaniu.

Po wspólnej integracji, wymianie telefonów, wspólnych tańcach i wspólnym zdjęciu grupowym nastał czas pożegnań i powrotów do domu. Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Integracji społecznej Razem w Lgocie Wielkiej oraz Pani Magdalenie Szczepanik i pamięć o nas i za zaproszenie, gdyż poznaliśmy nowych „aktywnych seniorów”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij