IMG_0195

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek, 4 września, po wakacyjnej przerwie rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018 r. Poprzedziły go uroczyste Msze Święte odprawione w poszczególnych miejscowościach. Uczniowie pięciu placówek edukacyjnych w gminie Białaczów powrócili w szkolne mury po dwumiesięcznej przerwie.

Na inauguracji nowego roku szkolnego oprócz uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkół, obecni byli również rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz zaproszeni goście. Uczniowie serdecznie przywitali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, po czym w ich towarzystwie rozeszli się do klas. Z nowymi siłami powrócili do szkolnych obowiązków. Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 za nami. Teraz z zapałem i uśmiechami na twarzach ruszyli zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij