image001

Primus inter pares

Primus inter pares - Absolwent Roku Gimnazjum w Białaczowie

Primus inter pares - „pierwszy wśród równych sobie”. Określa się w ten sposób osobę, która posiada pewien autorytet wśród pozostałych członków grupy, do której należy.

W tym roku szkolnym „Pierwszą wśród równych sobie” została Martyna Gorzela uczennica klasy artystycznej III a, która od 3 lat ma wysoką średnią ocen

w klasie I 5,31,

w klasie II 5,60

w klasie III. 5,67

Od 3 lat pełniła różne funkcje w samorządzie klasowym i szkolnym. Wszystkie te funkcje pełniła z ogromnym zaangażowaniem ze swojej strony. Podczas uroczystości szkolnych i pozaszkolnych śpiewa w chórze szkolnym i recytuje poezje, gra w orkiestrze dziecięco – młodzieżowej, godnie reprezentując szkołę. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Posiada bardzo szerokie zainteresowania. Wyróżnia się wielką kulturą osobistą, jest grzeczna, zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy innym. Cieszy się zasłużonym szacunkiem, podziwem i sympatią wśród swoich kolegów i koleżanek, jest dla nich wzorem do naśladowania. Jest również bardzo lubiana przez nauczycieli, którzy zawsze mówią z podziwem o jej wielkiej kulturze osobistej, pogodzie ducha i otwartości.

Nagroda dla ABSOLWENTA ROKU w postaci laptopa została ufundowana przez Radę Gminy Białaczów i wręczona Martynie podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego przez Przewodniczącego Rady Gminy pana Zdzisława Pruska, zastępcę Przewodniczącego Rady Gminy a zarazem wychowawcę panią Beatę Wilk oraz Sekretarza Gminy pana Andrzeja Urbańczyka.

Dyrektor i Grono pedagogiczne dziękuję fundatorom za wspaniałą nagrodę, rodzicom Martyny gorąco gratuluje, zaś absolwentce życzy dalszych sukcesów nauce.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij