Dzisiaj jest:  20 Sierpnia 2018   Imieniny: Bernarda, Sabiny
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
Strona Główna
Apel o 1% podatku
O gminie
Władze Gminy
Kontakt
Kalendarz imprez
Galeria
Kultura
Turystyka
Sport
Historia
Wzory druków
Program Integracji Społecznej
Organizacje pozarządowe
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ
Zasady naboru do Gimnazjum
 
 
Stronę
odwiedziło
2766607
gości
 
Ślubowania i pasowania na ucznia w Szkole Podstawowej...

4 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Skroninie od samego rana panowała świąteczna atmosfera. Dzieci z kl. I przygotowywały się do wielkiej uroczystości ślubowania i pasowania na ucznia.

Wreszcie nadszedł dawno oczekiwany moment. Dyrektor Szkoły Pan Jacek Stępień gorąco powitał gości, rodziców, a szczególnie serdecznie najmłodszych uczniów. Następnie dzieci zaprezentowały swoje zdolności w części artystycznej. Była to również okazja do wykazania się zdobytą do tej pory przez uczniów wiedzą i umiejętnościami. Burza oklasków była dowodem uznania zebranych dla małych artystów.

1

Po części artystycznej w niezwykle podniosłej atmosferze pierwszoklasiści złożyli na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Nastąpiła wreszcie chwila pasowania. Pan dyrektor symbolicznym ołówkiem dokonał pasowania dzieci na uczniów naszej szkoły. Następnie każdy pierwszak złożył swój własnoręczny podpis w Kronice szkoły i odebrał z rąk pana dyrektora pamiątkowy dyplom.

2

Dzieci otrzymały również upominki przygotowane przez rodziców, którzy w licznym gronie przybyli na uroczystość. Na zakończenie rodzice zaprosili swoje pociechy na poczęstunek. Świeżo pasowanym uczniom składamy życzenia wielu sukcesów na drodze dalszej edukacji. 

3

 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
Urząd Gminy w Białaczowie, ul. Piotrkowska 12, 26-307 Białaczów, tel. 044-758-14-14.
Copyright © Urząd Gminy Białaczów
CMS S@M CONCEPT Intermedia
hosting HSI.pl