Dzisiaj jest:  25 Września 2018   Imieniny: Aureli, Kamila
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
Strona Główna
Apel o 1% podatku
O gminie
Władze Gminy
Kontakt
Kalendarz imprez
Galeria
Kultura
Turystyka
Sport
Historia
Wzory druków
Program Integracji Społecznej
Organizacje pozarządowe
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ
Zasady naboru do Gimnazjum
 
 
Stronę
odwiedziło
2779647
gości
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Skroninie na wycieczce...

W dniu 30.10.2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Skroninie uczestniczyli w wycieczce do Kielc zorganizowanej w ramach projektu „Alkohol to nasz wróg” dofinansowanego przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy Białaczów.

1
2

Dzięki tym funduszom uczniowie klas II, III i IV mieli możliwość: obejrzenia spektaklu o tematyce prorodzinnej pt. „Robale” w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”, zwiedzili Muzeum Zabawek i Zabawy oraz uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których samodzielnie wyrabiali lizaki. Kolejnym punktem wycieczki był udział w warsztatach edukacyjnych dotyczących budowy wnętrza naszej planety oraz zajęcia szlifowania wapienia. Następnie uczniowie zwiedzili wystawę, która okazała się ciekawą lekcja geologiczną przeprowadzoną przez specjalistów z Centrum Geoedukacji w Kielcach. Największą atrakcją dla uczniów była „podróż” kapsułą do wnętrza Ziemi.

3
4

Całość wycieczki była przeplatana pogadanką i filmami o tematyce profilaktycznej „Alkoholowi mówię nie”. Podsumowanie projektu odbyło się 02.11.2015 r. na zajęciach pozalekcyjnych, podczas których uczniowie powyższych klas wykonali plakaty przedstawiające skutki spożywania alkoholu.

5
6

Opiekunowie wycieczki: p. Elżbieta Karbownik, p. Anna Kowalczyk i p. Ewa Raczyńska dziękują za przychylność Komisji d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za zorganizowanie całodniowej wycieczki edukacyjnej.

7
8

 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
Urząd Gminy w Białaczowie, ul. Piotrkowska 12, 26-307 Białaczów, tel. 044-758-14-14.
Copyright © Urząd Gminy Białaczów
CMS S@M CONCEPT Intermedia
hosting HSI.pl