Dzisiaj jest:  25 Września 2018   Imieniny: Aureli, Kamila
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
Strona Główna
Apel o 1% podatku
O gminie
Władze Gminy
Kontakt
Kalendarz imprez
Galeria
Kultura
Turystyka
Sport
Historia
Wzory druków
Program Integracji Społecznej
Organizacje pozarządowe
PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ
Zasady naboru do Gimnazjum
 
 
Stronę
odwiedziło
2779640
gości
 
Dzień Edukacji Narodowej

1

W dniu 14 października 2015 roku w Świetlicy w Białaczowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzień Nauczyciela to szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom oświaty - zarówno tym aktywnym zawodowo, jak i tym, którzy odeszli już na zasłużony odpoczynek. Jest to też okazja do wyrażenia uznania za codzienny trud kształcenia oraz wychowania dzieci i młodzieży.  Na uroczyste spotkanie zorganizowane przez Komisję Kultury, Oświaty i Zdrowia oraz Wójta Gminy Białaczów przybyło 68 czynnych nauczycieli, 20 emerytowanych pedagogów oraz Radni Rady Gminy Białaczów.

2

Otwarcia uroczystości dokonały: Marzanna Paduszyńska – Przewodnicząca Komisji Kultury Oświaty i Zdrowia oraz Beata Wilk – Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Białaczów. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Białaczów Jacek Reszelewski, który zwrócił uwagę na to, jak ważnym i trudnym w dzisiejszych czasach jest zawód nauczyciela, podziękował za poświęcenie i zaangażowanie wszystkim pracującym w placówkach oświatowych. Odczytał również list Posła na Sejm RP Roberta Telusa z życzeniami dla naszych nauczycieli.

3
4

Przewodniczący Rady Gminy Białaczów - Zdzisław Prusek wyraził wdzięczność wszystkim pedagogom. Zwrócił również uwagę, że to właśnie nauczyciele są tymi, którzy dostąpili możliwości przekazywania wiedzy, kształtowania charakteru i osobowości swoich wychowanków – czyli pracy niezwykle odpowiedzialnej i satysfakcjonującej.  

5

Słowa podziękowania za zaproszenie złożyły Zofia Pawlik oraz Anna Brzozowska – emerytowane nauczycielki. Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej uświetnił koncert w wykonaniu artystów z Kielc – Jerzego Pikora i Dariusza Figarskiego. Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwał Wiceprzewodniczący Rady Gminy Białaczów - Pan Marek Jaworski. 

6

7
8
9
10

 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
Urząd Gminy w Białaczowie, ul. Piotrkowska 12, 26-307 Białaczów, tel. 044-758-14-14.
Copyright © Urząd Gminy Białaczów
CMS S@M CONCEPT Intermedia
hosting HSI.pl