Plebiscyt na Sołtysa Roku 2017 zakończony

Plebiscyt na Sołtysa Roku 2017 zakończony

Zakończyło się głosowanie na Sołtysa Ziemi Łódzkiej 2017 oraz Sołectwo Roku 2017. W Plebiscycie organizowanym przez Dziennik Łódzki mieszkańcy województwa łódzkiego wybierali najpopularniejszego sołtysa oraz sołectwo naszego regionu. Po pierwszym etapie konkursu trzech kandydatów i trzy sołectwa z każdego łódzkiego powiatu, które zdobyły najwięcej głosów, awansowały do drugiego etapu, wojewódzkiego finału. Wśród nich znalazło się Sołectwo Wąglany, które otrzymało tytuł Sołectwa Powiatu Opoczyńskiego 2017 oraz tamtejszy Sołtys - Pani Krystyna Jóźwik, która zdobyła tytuł Sołtysa Powiatu Opoczyńskiego 2017.

W drugim etapie plebiscytu - wojewódzkim finale, Sołectwo Wąglany zajęło siódme miejsce zdobywając 305 głosów. Również na siódmym miejscu w województwie, z imponującą liczbą głosów wynoszącą 1198, uplasowała się Pani Krystyna Jóźwik – Sołtys Sołectwa Wąglany.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij