Pasowanie na przedszkolaka w Szkole w Skroninie

Pasowanie na przedszkolaka w Szkole w Skroninie

26 października w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Skroninie odbyło się uroczyste pasowanie przedszkolaków. Na początku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczno- wokalne prezentując krótką inscenizację na temat dobrego zachowania pt. Dziękuję, przepraszam i proszę- trzy słowa za małe trzy grosze.

Ich talent został nagrodzony przez widownię gromkimi brawami. Następnie odbyło się uroczyste pasowanie, gdzie dzieci na znaną melodię piosenki "Despacito" odśpiewały tekst ślubowania, który zawierał obowiązki każdego przedszkolaka. Pasowania dokonała pani dyrektor mgr Ewa Raczyńska, która symbolicznym lizakiem obwołała każde dziecko tytułem przedszkolaka. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało upominek w postaci rożka ze słodyczami.

Cała społeczność szkolna gratuluje 21 przedszkolakom, życząc im wielu sukcesów. 

 

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij