puchar wójta

Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Białaczów

Nocny TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁACZÓW

 

W piątek, 28 lipca b.r. w godzinach od 20.00 do 01.00 odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej o  Puchar Wójta Gminy Białaczów. W rozgrywkach na boisku sportowym „Moje Boisko – Orlik 2012” w Białaczowie wzięło udział 7 drużyn:

- Młodzieżowa Organizacja Sportowo – Patriotyczna „HUSARIA”,

- MKS Białaczów,

- LKS Białaczów,

- Parczówek,

- Miedzna Drewniana,

- CoCo Jambo Białaczów,

- Parczów.

 Mecze rozgrywane były w systemie grupowym. W finale, po zaciętej rywalizacji drużyna z Parczówka pokonała Miedznę Drewnianą 3:1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna LKS Białaczów.  Mecze sędziował Łukasz Chmal.

Skład zwycięskiej drużyny z Parczówka: Adam Kowalczyk, Bartłomiej Stołek, Karol Kabała, Dawid Rakoczy, Dominik Rakoczy, Łukasz Kłosek, Jakub Wiktorowicz, Konrad Wiktorowicz, Kamil Foryś.

Po zakończeniu ostatniego meczu odbyło się uroczyste zamknięcie turnieju. Puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn wręczył Wójt Gminy Białaczów Jacek Reszelewski. Szczególne zaangażowanie w organizację turnieju wniósł Pan Ireneusz Wilk – animator na boisku sportowym Orlik w Białaczowie.

Slajd1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij