Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego

Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego

Wojewoda Łódzki zaprasza do zgłaszania kandydatów do XV edycji Konkursu „Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego”. Nagroda ma charakter honorowy, a konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.
NGWŁ sprzyja promocji laureatów, daje im możliwość prezentacji działań oraz popularyzuje wypracowane w regionie łódzkim drogi osiągania sukcesów gospodarczych na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Stanowi wyróżnienie i podziękowanie dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i wynalazców, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne oraz cieszących się uznaniem w województwie, kraju i za granicą. Premiowane są podmioty budujące pozytywny wizerunek regionu. Istotnym kryterium jest, aby wnosiły one znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa.
W roku 2018 Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego zostanie przyznana w następujących kategoriach:
  • “Ład organizacyjny społeczna odpowiedzialność biznesu”
  • “Mikro i małe przedsiębiorstwo”
  • “Gospodarstwo rolne”
  • “Innowacyjność”

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie nagrody dostępnym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Wypełniony wniosek kandydata w formie papierowej i elektronicznej należy przesłać na adres Sekretariatu Nagrody do 26 marca 2018 roku.

W razie pytań pomocą służy Sekretariat Nagrody:

Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji
ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź
tel.: (42) 664 10 94, 664 12 52

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP: /lodzuw/skrytka

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij