images

Nabór do projektu „TRADYCJA HAFTEM MALOWANA”

Grupa nieformalna „Ziemianki” z Miedznej Drewnianej wspierana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Źródełko” zaprasza mieszkańców gminy Białaczów do udziału w bezpłatnych warsztatach szycia tradycyjnych koszul ludowych wraz z nauką sztuki zdobienia ich koronką i haftem regionalnym. Deklaracje można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Białaczów, ul. Piotrkowska 12 (I piętro) do 18 września b.r. lub na adres mailowy:  sil_zrodelko@o2.pl.

 Ilość miejsc:  20. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą w świetlicy w Białaczowie. Uczestnicy otrzymają bezpłatnie materiały do wykonania koszul.Po zakończeniu warsztatów planowana jest wystawa wykonanych koszul ludowych.Warsztaty realizowane będą w ramach projektu „Tradycja haftem malowana” dofinansowana ze środków programu FIO  „GRANT na LEPSZY START” 2017.

Deklaracja uczestnictwa

Slajd1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij