IMG_0475

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej 2018

24 kwietnia 2018 roku na hali sportowej przy Gimnazjum w Białaczowie odbyła się 9. edycja Międzyszkolnego Turnieju Piłki Siatkowej. W rozgrywkach rozgrywanych systemem ligowym (każdy z każdym) wzięły udział wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu Gminy Białaczów. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji najlepszą ekipą okazała się reprezentacja gospodarzy - Szkoły Podstawowej w Białaczowie. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Petrykozach. Trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Skroninie, a na czwartym miejscu turniej zakończyła Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej.

Turniej zorganizowany został przez Uczniowski Klub Sportowy Młodzi Liderzy ze Szkoły Podstawowej w Białaczowie w ramach projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Projekt ten realizowany jest w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” współfinansowanego przez Gminę Białaczów

Turniej sędziował Pan Piotr Jachowicz, a asystowali Maciej Łukasik i Kacper Kowalski.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij