IMG_9229-620x420

Kurs monter instalacji PV

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie MONTER INSTALACJI PV (BATERII FOTOWOLTAICZNYCH)Kurs dofinansowany ze środków pomocowych.

Kurs trwa 112 godzin (40 godzin teorii i 72 godziny praktyki), kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminu przed Komisją powołaną przez URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO. Po jego zdaniu uzyskuje się wpis do Rejestru Certyfikowanych Instalatorów Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w UDT oraz uprawnienia do montażu baterii fotowoltaicznych (PV).

Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie producenta baterii fotowoltaicznych w Dąbrowie Górniczej, a praktyczne – na budowach instalacji PV w terenie – program kursu oraz dane organizacyjne znajdują się w załączniku.

Kurs jest w 80% dofinansowany ze środków pomocowych dla Mikro Przedsiębiorstw, a dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw 50 – 80% w zależności od spełnienia wymogów znajdujących się w załączniku dotyczącym dofinansowania.

Zasady finansowania

Kurs Monter PV II 2018

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij