Konkurs na wiersz dla mamy

Konkurs na wiersz dla mamy

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie – Filia w Petrykozach przygotowała konkurs na wiersz dla mamy.

Do udziału zapraszamy uczniów szkół podstawowych (z klas IV-VII) z terenu gminy Białaczów. Do wygrania bukiet kwiatów, który w tym wyjątkowym dniu zostanie przekazany mamie zwycięzcy! 

Wiersz z okazji Dnia Matki, należy napisać samodzielnie. Rękopis (napisany pismem czytelnym/drukowanym) lub wydruk komputerowy należy podpisać godłem. Do każdej pracy należy dołączyć zaklejoną kopertę, opatrzoną tym samym godłem, zawierającą imię, nazwisko, wiek i miejsce zamieszkania autora.

Prace należy dostarczyć do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Petrykozach do dnia 21.05.2018 r. Oceny prac autorów dokona jury powołane przez organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26.05.2018r.

Zachęcamy do aktywności twórczej!

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij