IMG_20180721_104048

Jestem wolny od nałogów

W dniach 19- 23 lipca 2018 roku grupa dzieci zakwalifikowanych przez GOPS w Białaczowie wyjechała na letni wypoczynek do Zakopanego. Hasłem przewodnim wyjazdu było Jestem wolny od nałogów. Wypoczynek był realizowany w ramach realizacji zadania Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Wyjazd zakładał w głównej mierze realizację programu profilaktycznego Jestem wolny od nałogów. Uczestnicy pogłębiali wiedzę na temat szkodliwości stosowania wszelkiego rodzaju używek. Uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach: plastycznym, na hasło promujące zdrowy styl życia. Wśród wielu haseł wymyślonych przez dzieci i młodzież zwyciężyło: Kiedy palisz papierosy, dajesz sercu mocne ciosy.

Oprócz realizacji programu profilaktycznego uczestników czekało wiele atrakcji: wjazd na Wielką Krokiew, gra w kręgle, kąpiel w basenach w Bukowinie Tatrzańskiej, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch i zejście z niego do Murowańca, a potem do Kuźnic, park linowy GuGU w Zakopanem, Rabkoland.

Organizatorem wyjazdu był Uczniowski Klub Sportowy Młodzi Liderzy. Autorem projektu i kierownikiem wypoczynku – Joanna Świątek, a funkcje opiekunów pełniły panie: Małgorzata Kocemba, Marzanna Paduszyńska oraz Anna Wijata.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij