II miejsce Szkoły Podstawowej w Białaczowie

II miejsce Szkoły Podstawowej w Białaczowie

W dniu 24 października 2017 roku na Orliku w Opocznie odbyły się powiatowe eliminacje XVIII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn z terenu powiatu opoczyńskiego: Drzewica, Żarnów, Kunice, Mniszków, Opoczno i reprezentująca naszą gminę Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Białaczowie. Ekipy podzielono na dwie grupy, a zwycięzcy każdej z grup awansowali do finału. Reprezentacja Szkoły z Białaczowa okazała się najlepsza w swojej grupie pokonując drużynę z Żarnowa 4:1 i remisując ze Szkołą z Kunic 1:1. W meczu finałowym uległa niestety po zażartej walce drużynie z Opoczna, zajmując ostatecznie II miejsce w turnieju.

Skład drużyny z Białaczowa: Karol Zieliński, Mateusz Andrychiewicz, Kacper Gajcy, Aleksander Podgrodzki, Dawid Paduszyński, Wojciech Stępniak, Stanisław Gradziński, Jakub Kupis, Kacper Murawski, Igor Pankiewicz.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij