Fundacja Dar OZE zaprasza do udziału w projekcie

Fundacja Dar OZE zaprasza do udziału w projekcie

Fundacja Dar Oze zajmuje się odnawialnymi źródłami energii oraz poprawą efektywności energetycznej budynków przy wykorzystaniu Funduszy Unijnych.

Informujemy o możliwości dołączenia do działania parasolowego organizowanego przez  fundację Dar Oze w oparciu o działanie RPO 4.3 Ochrona powietrza / 4.3.2 Ochrona powietrza, RPO Łódzkiego.

Fundacja Dar Oze ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Białaczów do dołączania się do wniosku złożonego przez fundację w Urzędzie Marszałkowskim województwa łódzkiego dnia 31 01 2018 r.

Dołączyć do wniosku o uzyskanie dotacji  może każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego oraz  każda osoba  indywidualna posiadająca domek jednorodzinny na terenie województwa łódzkiego. Działanie 4.3.2 daje możliwość otrzymania aż 85% dofinansowania z Unii Europejskiej  na całkowite koszty kwalifikowane przedsięwzięcia.

Gdy wniosek fundacji zostanie rozpatrzony pozytywnie przez Komisję Oceny Projektów (KOP), każdy kto dołączy do działania organizowanego obecnie  przez fundację Dar Oze otrzyma  85% dofinansowania na:

1. Pompę ciepła powietrze woda 

2. Piec na pellet

Działanie dotyczy całego województwa łódzkiego.

Odnośnie fotowoltaiki: 

Informujemy wszystkich przedsiębiorców z województwa łódzkiego zainteresowanych otrzymaniem dotacji 85% na fotowoltaikę, o tym że nasza Fundacja złożyła również wniosek na działanie 4.1 Odnawialne źródła energii / 4.1.2 Odnawialne źródła energii, RPO Łódzkiego.

Każdy przedsiębiorca, który chce stworzyć instalację  minimum 190 kW mocy przy wsparciu unijnym 85% może przyłączyć się do naszego wniosku.

Na przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego mamy tylko 65 dni liczone od dnia 02 02 2018..... dlatego wnioski o dołączenie do działania parasolowego przyjmowane będą tylko do dnia 05.03.2018

Mamy bardzo mało czasu na przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego który jest niezbędnym dokumentem jaki należy dołączyć  do wniosku o uzyskanie dotacji z Unii Europejskiej.

W  związku z powyższym prosimy wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem dofinansowania 85% na pompę ciepła powietrze woda o kontakt. Będziemy wówczas mogli umówić się na wizję lokalną w celu przeprowadzenia audytu efektywności energetycznej.

Przeprowadzony audyt efektywności energetycznej budynku pomoże nam określić jaki rodzaj pompy, jakiej mocy pompę ciepła należy wstawić dla danego budynku tak aby budynek uzyskał potrzebne mu ciepło podczas sezonu grzewczego oraz chłód podczas sezonu letniego. 

Prosimy o jak najszybszy kontakt.

Fundacja Dar Oze

Kontakt do nas ;

info@fundacjadaroze.pl 

Dariusz Skrobisz - 575475306

Asystentka - Żaneta Sierny 696579337

Kierownik działu Mailingu - Sebastian Iwański

Gmina Białaczów nie bierze udziału w działaniach organizowanych przez Fundację Dar OZE oraz nie odpowiada za jej działania. 

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij