20180610_141856 (Copy)

„Dzień Sportu dla Dziecka i Rodziny”

10.06.2018r Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Wąglanach zorganizowało imprezę sportowo – rekreacyjną: „Dzień Sportu dla Dziecka i Rodziny”. Przedsięwzięcie miało sprzyjać promocji aktywności ruchowej a przez to wpływać na zwiększenie integracji społeczności mieszkańców Wąglan. Poza konkurencjami sportowymi, dzieci mogły skorzystać bezpłatnie z wesołego miasteczka, przejażdżki wozem strażackim z Ochotniczą Strażą Pożarną z Wąglan. Młodzież i dorośli mogli wziąć udział w rozgrywkach piłki siatkowej. Członkinie zaprezentowały dla dzieci inscenizację wiesza Jana Brzechwy „Na straganie”. Dzielnicowy KP Policji w Opocznie przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów. Impreza zgromadziła licznie mieszkańców Wąglan.

Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Białaczów – Jacek Reszelewski, który ufundował również nagrodę rzeczową w konkurencji sportowej dla dzieci. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Wąglanach na realizację przedsięwzięcia uzyskało dofinansowanie ze środków Gminy Białaczów.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij