Dzień Dziecka w Wąglanach

Dzień Dziecka w Wąglanach

Dzień Dziecka w Wąglanach

W dniu 28 maja 2016 roku w Wąglanach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Matki, przez co teren przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąglanach zmienił się w plac zabaw. Organizatorami tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Wąglanach oraz Ochotnicza Straż Pożarna Wąglany.

Impreza zgromadziła całe rodziny z Wąglan a także z okolicznych miejscowości i rozpoczęła się występami artystycznymi dzieci i mam. Wśród przewidzianych atrakcji były dmuchańce, wata cukrowa, przejażdżka konna, przejazd wozem strażackim wraz z prezentacją odzieży strażackiej, pływanie łódką, a także liczne konkursy z nagrodami, gry i zabawy przy dźwiękach muzyki.

Zapewniono również poczęstunek dla wszystkich uczestników imprezy a na zakończenie zorganizowano ognisko i pieczenie kiełbasek.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim zaprzyjaźnionym sponsorom, dzięki którym dzieci mogły korzystać zupełnie za darmo ze wszystkich zorganizowanych atrakcji oraz z poczęstunku.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij