Dofinansowanie na kurs prawa jazdy

Dofinansowanie na kurs prawa jazdy

Celem Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT” jest pomoc Państwu w uzyskaniu środków finansowych na podniesienie kwalifikacji w zakresie uzyskania prawa jazdy kat. B, C, E, C+E, D. Z uwagi na fakt, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również do pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, osoba chętna do skorzystania z naszych usług, musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracownika posiadać zgodę pracodawcy na wnioskowanie o środki na kurs prawa jazdy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa „EXPERT” przeprowadza cały proces aplikowania o środki na kursy prawa jazdy dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Procedura jest szybka i prosta. Niezbędne jest wypełnienie „formularza zgłoszeniowego uczestnika” przez pracodawcę i osobę zainteresowaną kursem. Formularz wysyła się na naszego

e-maila a my na jego podstawie dokonujemy aplikacji środków, będąc z pracodawcą w stałym kontakcie telefonicznym. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu ok. 10 dni następuje podpisanie umowy z operatorem środków. Następnie osoba zainteresowana wykonuje badania lekarskie i psychologiczne, wyrabia profil PKK i zgłasza się do wskazanej szkoły jazdy, gdzie rozpoczyna kurs. Szkoła jazdy, w której odbywa się kurs mieści się w każdym powiecie. Kursant decyduje w jakim mieście chce zrobić prawo jazdy.

Dofinansowanie do kursów prawa jazdy wynosi 80% wartości kursu zaś w przypadku firm zatrudniających powyżej 50 osób dofinansowanie wynosi 70 %.

Wkład własny wynosi następująco:

– dla kat. B –660 zł

– dla kat. C –760 zł

– dla kat. E –660 zł

– dla kat. C+E –1200 zł

– dla kat. D –1140 zł

Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta. Z naszych usług skorzystało już kilkaset osób na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Szkoleń i Doradztwa EXPERT, 95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 7 lok. 18

Zachęcamy do udziału w Projekcie „PRAWO JAZDY”! Niezbędne informacje znajdziesz na stronie http://www.szkoleniaexpert.com.pl.

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij