Dofinansowanie dla Biblioteki w Białaczowie

Dofinansowanie dla Biblioteki w Białaczowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie otrzymała dofinansowanie w kwocie 4800,00 zł w ramach ogłoszonego przez Łódzki Dom Kultury w Łodzi konkursu, dotyczącego współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego. Ogłoszenie skierowane do samorządowych instytucji kultury z terenu województwa łódzkiego dotyczy realizacji zadań związanych z Programem Łódzkiego Domu Kultury pn. "Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej - Przystanek 60+" - warsztaty twórcze.

Biblioteka realizowała będzie projekt pod nazwą „Senior z vigorem”, przy współudziale Łódzkiego Domu Kultury w Łodzi, Domu Dziennego Pobytu „Senior-WIGOR” w Miedznej Drewnianej, współpartnerów projektu, w okresie wrzesień-listopad.

W ramach w/w projektu zaplanowano dla Seniorów m.in. wycieczkę do Teatru Muzycznego w Łodzi w celu poznania jego specyfiki i pracy aktorów, warsztaty teatralne ( nauka ćwiczeń z emisji głosu, interpretacji tekstu, plastyki ruchu i kreacji postaci), warsztaty manualne. Podsumowaniem projektu będzie przedstawienie zdobytych w czasie projektu umiejętności i występ artystyczny Seniorów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij