Dofinansowania dla rolników

Dofinansowania dla rolników

Od 29 czerwca do 28 lipca 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Więcej informacji na temat w/w wsparcia można znaleźć na stronie internetowej:

http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-41-modernizacja-gospodarstw-rolnych.html

Dodatkowo informujemy o dotacjach:

Poddziałanie 6.2. „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” dot. obszarów wyznaczonych w związku ze zwalczaniem choroby Afrykańskiego pomoru świń (ASF) – Nabór wniosków przeprowadzony zostanie w terminie od dnia 29 czerwca do dnia 28 lipca 2017 r. Więcej informacji:

http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-62-pomoc-na-rozpoczecie-pozarolniczej-dzialalnosci-gospodarczej-na-obszarach-wiejskich-dotyczacy-obszarow-wyznaczonych-w-zwiazku-ze-zwalczaniem-choroby-afrykanskiego-pomoru-swin-asf.html

Poddziałanie 6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw na obszarach objętych ASF – Nabór wniosków przeprowadzony zostanie w terminie od dnia 29 czerwca do dnia 28 lipca 2017 r. Więcej informacji:

http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-63-restrukturyzacja-malych-gospodarstw-na-obszarach-objetych-asf.html

Plakat1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij