20170531_101941

Aktywnie w Seniorze-Wigorze

Wizyta Zespołu wokalnego "Jak Orlęta"

W dniu 29 maja 2017 r. u naszych Seniorów wystąpił zespół wokalny z Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Białaczowie „Jak Orlęta” pod opieką artystyczną Elżbiety Krajewskiej-al-Khouri. Młodzież zaprezentowała pieśni i piosenek z czasów II wojny światowej. W programie zaprezentowano między innymi następujące utwory śpiewane:

„Hymn Polski Podziemnej”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat...”, „Serce w plecaku”, „Kołysanka leśna" (in.: „Dziś do ciebie przyjść nie mogę...”), „Rozszumiały się wierzby płaczące...”, „Orlęta”, „Szare Szeregi”.

Seniorzy chętnie włączali się do wspólnego śpiewu, przypominając sobie piosenki z czasów swojej młodości. Seniorzy zrewanżowali się młodzieży opowiadając wiersze. Po występie młodzież została zaproszona na słodki poczęstunek.

Dziękujemy za przybycie!!!

Seniorzy na uroczystościach z okazji Dnia Matki

W środę 31 maja 2017 r. Seniorzy zostali zaproszeni na uroczystość z okazji Dnia Matki przygotowaną przez uczniów z klas „0” a i ”0” b i wychowawców ze Szkoły Podstawowej w Miedznej Drewnianej. Uczniowie pod bacznym okiem wychowawców zaprezentowali program artystyczny złożony z wierszyków i piosenek. Seniorzy z wielką ciekawością obserwowali popisy artystyczne naszych milusińskich. Po występie Seniorzy obdarowali dzieci i wychowawców własnoręcznie wykonanymi kwiatami oraz nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Atmosfera uroczystości była wspaniała i mamy nadziej, że długo pozostanie w pamięci naszych Seniorów i uczniów.

Było nam bardzo miło gościć u dzieciaków w Miedznej Drewnianej i serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Wspólne grillowanie

W dniu 2 czerwca 2017 r. korzystając ze słonecznej pogody, Seniorzy wspólne z Panią Kierownik – Marzena Grzesińska i pracownikami, zorganizowali wspólne grillowanie na terenie placówki. Panie zajęły się przygotowaniem smakołyków, zaś panowie byli odpowiedzialni za grilla pieczenie kiełbas i kaszanek. Seniorzy zasiedli do stołu rozkoszując się smakiem przygotowanych smakołyków oraz w radosnej i miłej atmosferze zaczerpnąć ciepłego, wiosennego powietrza. Ponieważ humory zawsze dopisują naszym Seniorom, nie odbyło się bez śpiewu piosenek biesiadnych, wspólnych rozmów i sypania żartów „z rękawa”. Wspólna biesiada na świeżym powietrzu sprzyjała przyjaźniej atmosferze a wszystko smakowało wybornie. Przy śpiewie i pięknej pogodzie wszyscy w dobrych nastrojach spędzili czas.   

Slajd1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij