Ach co to był za bal w Seniorze WIGORZE

Ach co to był za bal w Seniorze WIGORZE

Ach co to był za bal w Seniorze WIGORZE

W Domu Dziennego Pobytu Senior - WIGOR karnawał w pełni! Aby oderwać się choć na chwilę od dnia codziennego i beztrosko zabawić Seniorzy zorganizowali w czwartek, 9 lutego 2017 roku bal karnawałowy, na który zaprosili swoje koleżanki i kolegów z Dziennego Domu Senior - WIGOR w Zgierzu. Organizatorzy z wielkim zacięciem przygotowywali się do tej imprezy, dbając o odpowiedni wystrój sali i panujący w niej klimat. We własnym zakresie lub przy pomocy personelu przygotowywali piękne i zaskakujące karnawałowe przebrania.

Bal rozpoczęły kierowniczki obu placówek Pani Marzena Grzesińska i Pani Katarzyna Kapusta - Dylik wręczając sobie wzajemnie miłe upominki, życząc wszystkim udanej imprezy i zachęcając do wspólnej zabawy. Następnie zarówno goście jak i gospodarze przedstawili wszystkim swoje popisy artystyczne, oklaskiwane gromkimi brawami. Aby mieć siłę do zabawy udali się następnie na wspólny obiad przygotowany przez naszych Seniorów.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał jak zwykle niezawodny Pan Marek Jaworski, któremu serdecznie dziękujemy. Przy pierwszych dźwiękach muzyki wszyscy ruszyli w tany. Na parkiecie pojawiali się pani młoda, wiedźmy, lekarz, pielęgniarka, marynarz, Zorro, Meksykanin, nie zabrakło również figlarnego diabła czy góralskich akcentów. Niektórzy z taką fantazją i starannością podeszli do tematu, że z wielkim trudem byli rozpoznawani przez innych uczestników. Zagwarantowało to wyśmienitą zabawę, pozwoliło przenieść się w cudowny świat i oderwać od codzienności.

Po kilu godzinach tanecznych igraszek przyszła pora pożegnania. Goście ze Zgierza opuszczali naszą placówkę tanecznym krokiem, a w sercach wszystkich gościła radość i królował uśmiech na twarzach. Seniorzy nie po raz pierwszy udowodnili, że cały czas są młodzi duchem i umieją się bawić, tworząc wesołą rodzinkę. Dziękujemy koleżankom i kolegom ze Zgierza za przyjęcie zaproszenia i czekamy na następne spotkanie!

Slajd1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij